Vhodná grafická karta

Ahoj,chtěl bych poprosit jestli mi někdo může poradit s vhodnou grafickou kartou k tomuto PC? PC je už starší a chtěl bych ho na staré hry jako jsou Mafia 1, Vietcong, NHL 2004...doopravdy ne, žádné nové hry. Předem moc děkuju za odpověď.Dell Optiplex 755Windows 7 Professional 64 bitIntel Core 2 Duo CPU E 6750, 2,66GHZ4GB RAMČipová sada Intel Q35 Express Zdroj 305W

Odpovědi na otázku

Na tyhle hry stačí v podstatě jakákoliv 10 let stará grafická karta, třeba něco jako ATi HD2600/HD 3650. I tyhle karty budou mít pro Mafii a NHL 2004 výkonu až moc. Musí to být hlavně jednoslotová a krátká karta, například:https://pc.bazos.cz/inzerat/73569545/Sapphire... Možná i tohle je na dané účely zbytečnost.

To je značková WKS, ne stavebnice.Herní PC to není.Co s tím?1) WKS používej k nenáročným kancelářským účelům, dokud funguje.Nebo toho staříka prodej; pár stovek Kč v Aukru by to s dobrým marketingem možná vyneslo.2) Pro hry pořiď herní PC.Jestli neplánuješ supermoderní herní pecky, stačí i bazarový PC, např.:https://pc.bazos.cz/pc/

Jasně na stare hry nový pc. Jasně