Větrák pro Palomino

Doporučili byste mi nějaký dobrý vetráček pro AMD Athlon XP 2000+ Palomino ?? přemíšlel jsem o Arctic Cooling Copper Silent 2 ale v diskusi sem se dočelt, že i na 50* běží stále na 1500ot/s a to se mi zdá málo :(

Odpovědi na otázku

Vsak taky 50° neni zadna poradna teplota. Za to ticho to stoji.

Jen ho kup, prodavaj i verzi s přepínačem rychlosti.Tak si nastav co potřebuješ.

Mam Palomino a prakticky od zacatku, co ho mam bezi na 50 az 54°C, zalezi na tom, jeslti je leto nebo zima :)(pri zatezi to samozrejme vyleze; asi 14dni behal chudak na cca 60°C idle a taky stabilne)vetrak mam Arctic Cooling Slim SIlent Pro (bez regulace otace, bezi na 2200rmp)

Já mám na Palominu 1800+ už skoro tři roky (sakra, to to letí, ale zatím mi to vydrželo nejdéle) Coolermaster 7H53F-OL (tehdy to byl extra tichý chladič, dnes už z hlediska hluku neobstojí), ale vypadá to, že na něm ještě budu muset vydržet, protože z toho, co se dnes prodává, by to pod 50°C neudrželo nic, tedy pokud by to mělo být tišší, nebo alespoň na maximálně stejné úrovni hluku jako teď... Takže asi tak.AC Copper Silent 2 TC je sice vynikající, ale na Palomino bych se ho odvážil dát jen v případě zdroje s 12cm fukarem a ventilátoru vzadu na skříni.Hanba MSi, že svoji nejlepší desku pro AMD (745 Ultra) zařízli a Thortona nebo Bartona do ni nedám (ikdyž... momentálně ta deska skoro vypadá, že exne ještě před koncem záruky)... Sorry za OT.

Aha...já mám tedka se svým BOXovaným 49*C ale při 5100ot. a to je k zešílení popřípadě, neměl by někdo tip na něco tiššího (tak do 3000ot.) a stejně výkonnýho ? (ale Zelmany za 1000kč + nechci :o))

Falcon Rock II.

A co říkáte na CoolerMaster CP5-8JD1F-0L ???