» Poradna » Ostatní

Verifikace TikTok

Prosím o radu, jak se zbavit příchozích SMS z TikTok.Přichází SMS ve smyslu: "Your verification code is ....xxxxx"TikTok nepoužívám, nejsem registrovaná, přesto chodí SMS.Dá se někde zablokovat? Máte zkušenosti?

Odpovědi na otázku

Nekdo asi nevi svoje cislo, nebo co... Mne uz pul roku tak jednou mesicne chodi takhle i s uzivatelskym jmenem nekoho verifikace z TipSportu, ktery nepouzivam...

Mně právě chodí denně :( Nevím, zda možná zablokovat kontakt, ale ani to nevím, jak se dělá. Dosud jsem neměla potřebu někoho blokovat.

Blokovat kontakt nejspíš jde ... Já mám v Nastavení "Blokování hovorů", kde je seznam blokovaných čísel.

Akorát, že TikTok pravděpodobně používá nějakou third party službu na posílání SMS a když zabokuje tohle, tak i X dalších služeb...

Evidentně si někdo omylem při zadávání tel. čísla zadal tvoje.