» Poradna » Počítačové sítě

Veřejná adresa

Potřebuji se zeptat vás.Jak udělat veřejnou ip adresu pro jakoukoliv hru na mém serveru aby,se lidi pomhli připojit na server přes veřejnou ip.Díky za nápovědu všem

Odpovědi na otázku

Co začít u poskytovatele připojení? (může a nemusí to být placená služba)

Já jich mám 5. Chceš jednu? Levně. ☺

Jestli si k tobě můžu dát vlastní router, tak beru.

Veřejnou IP adresu nedělá uživatel, ale poskytovatel připojení. Takže se obrať na něj.

Veřejná IP se nijak nedělá. Tu nelze vyrobit. Ta prostě existuje a někdo jí má přidělenou.Takže otázka na tebe. Máš ty (nebo spíš tvoje internetové připojení) přidělenou veřejnou IP adresu? Pokud ne, tak nejprve vyřeš její přidělení s tvým poskytovatelem internetu.

Co ti na to řekl Tvůj provider? Nepochybuju o tom, že jsi se nejdříve zeptal tam, než jsi napsal sem do poradny.