Ventilátor grafiky se sepne na plno. Pc nereaguje

Zdravím,Nedávno jsem po dlouhé době zapl pc a ventilátor grafiky se rozběhne na max. Monitor však nereaguje. Zkoušel jsem grafiku na jiném pc a tam běží. Jeho grafika dělá v mém pc to samé to znamená roztoči se full a tím to končí

Odpovědi na otázku

Děkujeme za oznámení. Nebylo by od věci napsat, co tě trápí. Jestli jsou to pouze vysoké otáčky ventilátoru, tak tě může hřát vědomí, že je grafika dobře chlazená. Jestli je to něco jiného, o čem jsi se nezmínil, tak sem s tím.

Psal jsem monitor nereaguje. Nezapne se, píše no signál

Bych hádal na desku....,která ti odešla.

Teď jsme zkoušeli procesor a jede to. Bylo to procesorem..

Vyřešeno. Prosesor byl kaput.

Procesory moc často neodcházejí. Proč odešel, to jste asi nezjišťovali, že? ☺