Ventilátor grafické karty gtx 1650

Ahoj,Chtěl bych se zeptat jak zapnout ventilátor u grafické karty gtx 1650. Jedná se o notebookuvou grafiku. Děkuji Jan.

Odpovědi na otázku

problém je ten že se ten ventilátor vůbec nespustí když třeba hraju FIFU tak mám teploty okolo 67 stupňů a ventilátor se vůbec nezpouští

67°C je na notebook luxusní teplota. Není potřeba, aby jel ventilátor. On se zapne, až bude potřeba.

Riadi si to samotný NB. Až bude teplota vyššia, tak sa zapne. Ide však o to, aký je to NB.

https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-gaming-3-15ano, není to nejlepší notebook ale na intr stačí