» Poradna » Programy

Velmi zvláštní chování flashdisku

Dobrý den,
Nedávno se mi stalo, že jsem dal flashdisk Corsair FlashVoyager do NTB s Win Vista Business 32bit, normálně z něho zkopíroval data... ale asi po půl hodině, když jsem se na flash disk podíval, tak byl jakoby prázdný, po odpojení a znovu zapojení disku se stane to, že se všechna data normálně zobrazí, ale když se dostanu úroveň hlouběji nebo chci něco přečíst, hodí mi to hlášku, že že z něj nejde číst a všechny data zmiznou, dělá to tak pokaždé... i na PC s Win XP Pro 32bit... čím to je?

Odpovědi na otázku

Nevím. Vyjmi data, zformátuj, vlož data a třeba pojede. Pokud ano, dostanu 20.- (A když ho podrobíš např. testům přes HDTune, a ty dopadnou dobře a nikomu to neřekneš, tak OK. Řekneš a dalších 20.-)

Já bych pustil normální kontrolu chyb z windows. Ušetří 40 a výsledek bude stejný.

Fuj, kazíš mi kšeft. Jsi kazikšeft, být ještě kazišukem, tak to bych asi nepřežil. (Jak jsi přišel na to, že bude ukecanej?)

Nelezl by sem, kdyby si nechtěl pokecat To šukání ti kazit nebudu

Právě se mi z ní podařilo dostat pár souborů... teď už to nejde, tak jsem doufal, že jěště nějaké zachráním... jinak chkdsk: svazek nelze otevřít pro přímý přístup

tam se to nastavuje někde po restartu windows.