Velmi slabý výkon procesoru

Dobrý den, měl bych dotaz.Už pár měsíců mi nejde můj notebook a vzal jsem si "záložní". (náhradní)Ten náhradní jede uplně v pohodičce... Náhle aniž bych něco spustil nebo tak klesne dramaticky výkon! Podle správce úloh jede procesor v pohodě na 18%..Když ale za minutu nastane ten moment, zátěž procesoru je 98%Nevíte co s tím? Příčina?-jinak moje baterka je také mrtvá, když vypojím konektor, notebook e automaticky vypne. (Napájen ze sítě, nenabijí se)

Odpovědi na otázku

Nedokážeš pozrieš čo vyťažuje CPU? Plus aké sú teploty, aké takty? A inak nedal si najzákladnejšie info. To sú už ľudia neschopní napísať ani typ NB ak už nie konkrétny HW?

je docela těžké radit, když nejsi schopen udělat základní úkony jako:1) vypsat sem HW (pokud nevíš jak, program Speccy dost pomůže)2) podívat se na vytížení CPU (např. Process Explorer od Microsoft Technet)

S velkou pravděpodobností se prostě přehřívá procesor, sníží se jeho takt a tím pádem i při stejných zpracovávaných úlohách je najednou zátěž vysoká.