Velký problémm s USB - spěchá

Po týdnu jsem se vrátil domů a když jsem chtěl zapojit můj flashdisk Corsair Voyager 4GB do USB na PC tak se vůbec v žádném portu nenačte, přitom tiskárna a myš v USB pracuje normálně a Flash zase normálně funguje na NTB, čím to může být???

Odpovědi na otázku

a npř když chci vyhledat změny v hardwaru tak se správce hardwaru zasekne

a ted nam prozrad co tak specha ?

Urcite si skusal vsetky porty ?
Mal som podobny problem s MP4-Playerom - v portoch za zadnej stene PC mi nesiel, dal som ho spredu a je vsetko OK.
Nie je USB port ako USB port ...