Velkoobchod s notebooky?

Ahoj, jako podnikatel, mohl bych uplatnit v nejakem obchode cenu bez DPH a hlavne nejaky rabat (sleva, ze jsem podnikatel)... poradte v jakem?

Odpovědi na otázku

Být podnikatel nestačí, musíš být plátce DPH a i tak musíš vše nejdřív zaplatit s DPH..

No a ty velkoobchody:
http://www.google.com/search

jj jsem platcem DPH... pocitam stim, ze nejdriv to zaplatim s DPH... spise mi jde o ten rabat, jak to tedy je v tech velkoobchodech? Daji mi nekde rabat?

Někde je to podle obratu, někde mají několik skupin dealerů a do první se dostane každý se živnosťákem, mrkni na ten odkaz, mělo by tam být několik velkoobchodů