» Poradna » Mobily

Velké video, délka trvání 0 minut

Dobrý den,přes mobil jsme natáčeli video, které má přesně 3,99 Gb, nejde však spustit v žádném přehrávači a u velikosti se píše, že má video 0 minut. Jsem přes tyhle záležitosti laik, prosím tedy o radu, nebo spíš vysvětlení, jak je tohle možné. Video bylo točeno ve Full HD a v mobilu se video po 30 minutách vypne a je potřeba natáčet video nové. Existuje nějaká šance, že tu nahrávku vůbec rozchodíme? Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

To video jsi prehral do PC? Jakou ma ten soubor koncovku?

Jo, do PC jsem přehrával a je to ve formátu mp4. Nejde to přehrát ani v tom mobilu.

A v tom mobilu přehrát jde?

Patrně poškozený soubor. Můžeš to zkusit přehrát ve VLC, to je k poškozeným souborům vcelku tolerantní a pokud to alespoň nějak přehraje, mohlo by to jít znovu překódovat. Ale vzhledem k tomu že natáčení telefonem je naprosto blbuvzdorná záležitost, tak v okamžiku kdy video nejede na první dobrou bych si asi už moc nadějí nedělal.V případě žes to nahrával na SD kartu, tak bych jí začal věnovat pozornost (nebo ji prostě "nadrzo" rovnou reklamovat že se na ní poškozují data. Karty se běžně mění na počkání kus za kus, jelikož na ní stejně není moc co testovat)