Velké nesnáze v mojí RAMce

Nevím proč, ale od jisté doby mi v RAM zůstávají všechny dočasné soubory a ničím kromě restartu to nejde uvolnit.

Příklad 1) Věci z clipboardu - kopíruju další a další, přitom zaplněnost RAM narůstá
Příklad 2) Stahuju díky IDM, ale krom toho, že se jednotlivé části zapisují na disk do TEMP, tak to naleze i do paměti, tzn. stáhnu 1,5GB dat a RAM je 99%

Dříve to nedělalo. Nevíte prosím někdo, čím by to mohlo být?

Díky moc

Z.

Odpovědi na otázku

nakaza v explorer.exe

Čím to lze poznat?

Mám nejnovější NOD32, od Spyware doctora od PC Tools, nikdo nic nehlásí...

díky za info.

Z.

nicim to nechytis, ale je to tam
reinstall a uvidis
/acronix a zaloha systemu to dost urychluje/