» Poradna » Web a internet

Velikost videa mimo prohlížeč

Dobrý den, před časem se mi video mimo prohlížeč (dostupné v Opeře) samo výrazně zmenšilo a ačkoli na něj najedu myší tak, že se mi zobrazí kurzor pro zvětšení (od sebe směřující šipky), na potažení vůbec nereaguje. Doufal jsem že se to po čase opět samo opraví ale už je to pár měsíců a nic. Má někdo podobnou zkušenost? Neexistuje například možnost zadat někde manuálně rozměry tohoto okna?Děkuji .

Odpovědi na otázku

Po krátkém hledání jsem si nakonec poradil sám . Kdyby měl někdo stejný problém, jděte do %appdata% > Opera software > Opera stable > Preferences. Zde můžete u "window_placement_video_popout" manuálně zadat výšku (height) a šířku (width).