» Poradna » Windows (a jiné OS)

Velikost ve hře

Ve hře se mi nezobrazuje velikost pod 1024x768. (Např 800x600) Jde o hru League of Legends. Chci nastavit menší rozšíření. Snažil jsem se přepsat rozšíření v cfg, ale hra se mi jen úplně roztáhla. Prostě mi to nedovoluje mít tam třeba okolo "stěn" kousek černoty :D Nedokáži to ted' specifikovat. Jde to nějak změnit. Jinak to hra určitě podporuje, ale v nabídce, v nastavení, to nemám

Odpovědi na otázku

rozlišení*

Můžeš zkusit nastavit rozlišení ve Windows.

800x600 ? to hrajes na hodinkach ? Tohle rozliseni uz nepodporuji ani weby.

A nějaký rozumný důvod takový rastr nastavovat? Vždyť i mobil 4,5" má vyšší rozlišení Nebo máš tak slabý počítač, že ti to ani ve 1024x768 nejede solidně? V tom případě tě můžu ujistit, že ti to v 800x600 nepojede o nic lépe