Velikost úložiště Iphonu

Dobrý den, chci se zeptat pokud sem nenáročný občas udělám pár fotek a nehraju hry jestli mi bude stačit vpohodě iPhone s 32GB interní paměťi?

Odpovědi na otázku

sem i tam

Co ?? ?

Tak ten byl dobry.

32GB je v pohode pouzitelnych, kazdopadne doporucuju zaplatit si zakladni 50GB iCloud (0.99eur/mesic)

Ja jsem zhruba ten typ kterym ses popsal. Jen jsem chtel mit hodne mista pro kvalitni (flac,wav,..) offline poslech takze jsem volil az ~256GB. Zatim jsem tam tu hudbu nenasypal a zatim pouzivam online "Hudbu".Aktualne me uloziste pise,~3.55GB pro system a ~9.4GB osobni data (apps co jsem stahnul, fotky, videa, hudbu)Zalohu na iCloud jsem zatim neprovedl ale asi by to nebylo od veci alespon na tech neplacenych ~5GB kam se vejde ten system.To jen pro predstavu o vyuziti treba u me.

Hudbu atd. sebou netaham, platim si Spotify a ted zkousim Youtube Music. Fotky se okamzite uploaduji do iCloudu a na wifi do google fotek. Z 64GB na iPhonu mam polovinu volnou , to same v podstate na 32GB iPadu (obsazeno 18GB). Icloud platim zakladni rodinnou verzi (200GB), zalohuji se tam automaticky zarizeni a synchronizuji fotky a dalsi dokumenty, za par korun mit vse vyresene je super...

Tak ja ten iCloud zatim ignoruju kvuli omezenemu datovemu tarifu to je hlavni duvod. Kolikrat vaham i nad aktualicema ze stejneho duvodu....iPad jsem chtel koupit neteri protoze umi hezky malovat uhlem ale radsi chtela ifoun tak jsem ji koupil stejny jako mam ja, ale asi chtela vic konzumovat, dokonce jsem ji predem ukazoval videa jak se na tom da krasne kreslit ... nechapu a zklamalo me to.