» Poradna » Programy

Velikost stránky ve Wordu

Ahoj. Nevím si rady s velikostí stránky ve Wordu. Chcu udělat poster 70/100cm, ale word mi napíše, že max velikost je do 56cm :(. Taktéž největší přednastavená velikost stránky je A3. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

5 sekund hledání. To bě Gúgl nejede?http://support.microsoft.com/kb/95109

Poster ve Wordu? A sakra...

mohlo to být ještě Malování

Ještě můžete zkusit transplantaci srdce švýcarským nožem. xD

Tož, co tak použít jiný program? Takové Corel by to zvládl.

na poster z free softů doporučím spíš LibreOffice Draw, kde si stejně jako na papíře můžeš volně rozmístit cokoliv od obrázků po textová pole a celé to pak exportovat do PDF pro tisk. Jinak do Draw bez problému půjde nakopírovat ty texty, co už máš ve Wordu a dodělat to.Eventuelně jde použít i Inkscape, ale ten je vhodný jen pokud si hodláš s posterem nějak hodně graficky hrát, což asi není tvůj případ, když to děláš ve Wordu.Oba zmíněné programy jsou česky a zdarma i pro firemní použití.