» Poradna » Ostatní

Velikost písma v hlavičce

Zdravíčko,známému se objevil tento problém na notebooku: http://leteckaposta.cz/725254249Systémové písmo je mnohonásobně zvětšeno, něpřišeli jsme na to proč. V systému je velikost 100%, DPI taky 100%.prosím o radu, pokud se s tím někdo setkal. díky

Odpovědi na otázku

Nepůjde o systémové písmo, pokud se všude jinde zobrazuje v přednastavené velikosti.Co takhle jen nastavení wordu ??

Je to systemove písmo, tohle byla jen ukázka, aby to bylo zřetelné. Dělá to i v klasickém okně, při spuštěném programu..

A rozlišení souhlasí s nastavením ?

Bohužel ano, už právě nevím kde hledat. Prošel jsem zatím každé nastavení u grafiky apod. co jsem našel. Nice nebylo neobvykle nastaveno jako u jiného stroje.

Není něco nastaveno v Usnadnění přístupu (Nastavení čitelnějšího zobrazení, Zvětšení textu a dalších položek, apod.)?

bohužel.. taky nic.. :(