» Poradna » Programy

Velikost nového okna v IE 5

Jak to udělat, aby se při otevírání nových oken na www stránkách pomocí IE 5 otevírala vždy přes celou obrazovku? Nyní se mi stále otevírají tak na 1/4 plochy a musím je poklepem na horní rám maximalizovat. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Tak to by som aj ja rád vedel:)

Spustit IE pouze v jednom okně !!!, maximalizovat a vypnout. Pozor NESM9 B7T SPU3T2N ŽÁDNÝ jiný okno, jinak se nezadaří. IE spustit zástupcem z plochy!!! Někdy je potřebné pokus provést několikrát (2 - 3x). Pak se ale časem stne, že otevřeš nějaké okno s definovanou velikostí a seš na začátku. Důležité je nezavírat jako poslední nějaké malé okno. Vždy musí být poslední zavřené okno maximalizované.Pavel

Kodýtku Kodýtku - nauč se psát VELKEJMA PISMENAMA

Aspoň tak, budu to zkoušet, díky Tomáš

Po otevření prvního malého okna ho roztáhnu na celou plochu. Další otevíraná okna respektují nastavenou velikost. Bohužel, je nutno provést po každém novém otevření IE.