» Poradna » Mobily

Velikost iOS 11 na iPhone SE

Zdravím,chystám se kupovat iPhone SE 32GB a chtěl bych se zeptat vlastníků tohoto telefonu, kolik vám zabírá iOS 11 na vašem kusu a kolik je tedy volno pro uživatele?V současné chvíli vlastním Xiaomi Redmi Note 2 32GB a místa mám víc než dost, ale na tomto telefonu systém zabírá cca 3GB, zatímco jsem někde slyšel, že iOS 11 zabírá až 15GB, což už je docela dost a se zbývajícím místem bych si nemusel vystačit.Děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Ja mam iPhone 6s a system zabira 8,6 GB. Vim, ze to neni SE, ale treba to pomuze.

Nemám nainstalováno téměř nic a mám obsazeno asi 7 GB z 32.

Nejnovější iOS 11 vč všech aktualizací mi to ukazuje 4,74GB

32GB verze uz je relativne OK, zalezi na tom kolik dat sebou potrebujes vlacet dat. Hudbu streamuju ze Spotify, takze v telefonu je pouze to co je v cache, pripadne neco malo pro offline poslech (treba v metru kde jeste stale nejsou data). Fotky taktez nahravam v plne kvalite na iCloud (a pro jistotu i do Google Photos) a v telefonu zustavaji pouze nahledy... i kdyz uznavam nemit od zamestnavatele velkorysy FUP limit, tak asi taky resim jinak :)

iPhone 8 Plus = 9,41GB z 256GB. I v tomto případě, si platím dalších 200GB v Cloudu, co doporučuji.

iOS 11.4 5,57GB

Tohle jsem přesně potřeboval.Díky všem odpovídajícím!

jinak jak zde bylo doporouceno, priplatit si alespon za zakladni rozsirenou kapacitu iCloudu - tj. 50GB za 0.99EUR/mesic, pro zalohu zarizeni a obsahu (fotek).