Velikost bot

koupil jsem si boty velikost 44 2/3 coz je znaceni UK a koli to je ve znaceni EU? 9,5 nebo 10? muzu posuzovat velikost boty tim ze vytahnu vlozku a jakoze si do ni stoupnu a vlozka jeste presahuje tak 1,5 cm, to je dobry ne?diky

Odpovědi na otázku

www.i18nguy.com ...

a neni lepsi si botu vyzlouset!?

ale vyzkousel sem si ji a koupil,do 14 dni ji muzu vymenit,kdyz vytahnu vlozku tak jeste 1,5cm precnivam tak se ptam jestli to je dobre ze to precniva ta vlozka nebo jestli ma byt jeste delsi ci kratsi