Vejde se MSI RTX 3080 SUPRIM do PC Alza Gamebox rtx 3070 i7-10700f?

Vejde se mi tam tato karta MSI NVIDIA GEFORCE RTX 3080 SUPRIM X 12G LHR, 12GB GDDR6X děkujiVše tam mám original jen jsem tam nechala přidat 2 t samsung ssd//Titulek upraven.//

Odpovědi na otázku

https://m.alza.cz/alza-gamebox-core-rtx3070... Case:Šířka: 220 mmVýška:483 mmHloubka:415 mmRozměry 3080 si najdi sama a porovnej.

Jenomže ho mám plus mínus 2 roky a je to první Alza Game Box rtx 3070 černá skřín s prosklenou bočnicí

vím děkuji je o plus mínus o 10 cm vetší jde mi o to jestli to pujde vyměnit,jestli tam bude pasovat

ad1/ není důvod, proč by tam neměla pasovat (slot je pořád stejný)ad2/ ptala ses ale, jestli tam VEJDE.....tedy ještě 1x.... najdi si délku 3080 a porovnej s hloubkou casu, kterou jsem ti již napsal.

To neumím,nevím rozměry skříne jinak bych nepsala.kdybych to věděla tak bych se sem na vás borce neobracela

Pokud nechápeš obsah mé rady, ani si najít rozměry karty (délku) a porovnat to s hloubkou casu(již jsem ti napsal) , je z toho zřejmé, že nebudeš ani schopná ji zprovoznit, tudíž by ses v tom neměla vrtat a obrátit se na servis. Jednodušeji už ti napsat a poradit neumím. Na tuto skoro evidentní trollovinu nemám čas.https://www.czc.cz/msi-geforce-rtx-3080-supr...

Dám to do servisu to je jasné,jen nevím zda objednat tu kartu aby pak řekli že tam nepujde.

Našla jsem jen délku karty nic jiného

Děkuji všem nevejde

BTW, robíš upgrade z RTX 3070 na RTX 3080? Keď už, tak by som šiel aspoň do RTX 4080. Vtedy by už navýšenie výkonu bolo citeľné.

Je to marné! Stačí se podívat na ostatní "dotazy" staré Brécy.https://www.zive.cz/poradna/jakou-grafiku/sc-...

pokud má ta skříň větráky v bočnicích, tak by mohl dojít ke kolizi s instalovanou grafickou kartou

Klasická bedna, s velikostí karty by snad problém být neměl, otázkou je spíše zda v plné zátěži bude stačit Zdroj zrovna u tohohle je.Obecně jak píší výše, nemá dnes význam upgradovat z 3070 na 3080.