» Poradna » Notebooky

Vejde se mi hra guild wars2 do mého počítače ?

vejde se mi hra guild wars2 do mého počítače ?, když mám tento počítač ? http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g570-d2679... ( v místním disku mám přes 200GB volných), mám windows 7Minimální sestava hry — Procesor: Intel Core 2 Duo 2,0 GHz/Intel Core i3/AMD Athlon 64 X2— Operační paměť: 2 GB— Grafická karta: nVidia GeForce 7800/ATI Radeon X1800/Intel GMA HD 3000— OS: Windows XP/Vista/7/8

Odpovědi na otázku

, spíš, jestli se mi to vejde zhruba do té grafické karty

Ne.

proč

Protoze ta negraficka karta co tam je ma co delat s plochou ve Windows a ty by jsi ji chtel jsi trapit jeste nejakou hrou. Zkus miny nebo karty co jsou ve Windows, na to to staci.

Protože Váš počítač nesplňuje minimální požadavky hry.