» Poradna » Počítačové sítě

Veeam backup - oznámení

Dobrý den, mám jeden problém. Používám k zálohování celého PC prográmek od Veeamu, verzi zadarmo. Jsem s ním nad míru spokojen, jen nyní mám menší problém. Chtěl bych si nastavit oznamování, které by mně upozorňovalo na chyby/úspěchy/... Když nastavím mail od gmailu, tak to píše tuto chybu (viz. příloha), ale když nastavím mail od MS, tak to funguje. V nastavení Gmailu mám povolený IMAP, POP3 a tyhle věci. Nesetkal se někdo s tímto problémem? Popřípadě, jak jste ho vyřešili. https://ctrlv.cz/qpEMDěkuji.

Odpovědi na otázku

Já bych ještě vyzkoušel port 465.

Zkoušel jsem 465 i 587, u obou dvou stejný problém

Pošli si na gmail testovací mail z klasického email klienta a sleduj či ti to prejde.

vypni si Firewall na PC a otestuj