» Poradna » Programy

Vector Magic

Zdravím, potřeboval bych převést jeden obrázek (dá se říct logo ) na vektory čili z formátu PNG na formát SVG, nejsem zdatný v grafice tudíž se mi pracovat v Inskcapu atd. nechce. Na prosto mi vyhovuje Vector Magic jenže, nemám zaplacenou licenci tudíž nemůžu ukládat. Máte nějakou podobnou alternativu ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Vector Magic má i online verzi (nevím jestli s nějakým omezením) Zkoušel jsi?https://vectormagic.com/

Aha, asi zkoušel, taky placená...

No právě 😅