» Poradna » Programy

Ve WinNT4Wkst. Nejde Drag&Drop a Clipboard po odinstalaci Active Desktop

Na systému WinNT4Wkst jsem měl nainstalován IE4 s podporou Active Desktop. Protože to dost výrazně spomalovalo systém, tak jsem to odinstaloval pryč,stejně jsem používal Netscape Communicator. No a vše se síce o poznání zrychlilo,teď však nejde vlastnost Drag&Drop a kopírování přes Clipboard.Skrátka, v oknech ani po ploše nejde pohybovat s ikonami, nejde to dělat ani s označenýmtextem. Taky nelze nic přetahovat z jednoho okna do druhého, zrovna takzprávy v Netscape Messengeru do jednotlivých foldrů. Pokud něco chcikopírovat přes schránku, tak kopírování, nebo vyjímání jakoby zdánlivěšlo, ale nejde nic vložit kromě čistého textu, dokonce v kontextové nápovědě je táto volbavyšeděná, jakoby v tom Clipboardu nic nebylo.

Odpovědi na otázku

Patrně se stím problémem nikdo nesetkal, nebo ho není tak snadné řešit. Ale, opravdu? Ono totiž došlo taky k narušení databázy OCX a nejdou taky některé vlastnosti OLE. Nepomohla ani Inovace systému pomocí instalátoru, service pack 5 -taky ne a nakonec jsem nainstaloval zpátky IE4 i s ActiveDesktop a stejně se to nespravilo. Pokud bych ale při inovaci systému dovolil obnovu registrů, asi by to zabralo ale pak sbohem všechny aplikace a nastavení systému, nebo se mýlím? Existuje i nejaká jiná cesta? Co takhle exportovat registr to TXT a pak ho importovat zpátky. Poradí mi někdo?