» Poradna » Notebooky

Ve Windows 10 se ztratilo tlačítko START

Jak dostat zpět tlačítko start?

Odpovědi na otázku

Restartovat PC nepomohlo.

Když stiskneš klávesu Win, tak se stane co? Snímek obrazovky, jak to vlastně vypadá, by pomohl...

Ale ale, že by ho tam zapomněli dát?

To se mi stalo taky, čistá instalace, NTB Fujitsu. Stalo se mi to u účtu se standardním uživatelem. Zkoušel se vícero účtů, prolezl celý inet, drbal se s tím celej večír a nic. Nakonec sem to vyřešil tak, že uživateli sem přidělil administrátorská práva a START se objevil. Sice je to řešení na 2 věci, ale funguje to.

Zkusil bych kontrolu integrity systému. V příkazovém řádku (spuštěném jako správce) zadej: sfc -scannow

To se obcas po aktualizaci stava Holt Microsoft. Vyresil jsem to "opravou" systemu po spusteni instalace windows.