Ve kterých hrách funguje gamepad ?

Koupil jsem gamepad Genius G12U. Z her ve kterých jsem ho prozatím zkoušel (mám ho jen 1 den) mi funguje pouze v FIFA 08. V ostatních hrách které jsem zatím zkoušel nereaguje a v controls není nastavení pro gamepad obsaženo - např. CMR Dirt, Ghost Recon, UT3, Gothic 3, Bioshock.
Zajímalo by mě zda gamepady fungují jen v hrách typu FIFA , NHL a pod. a nebo, že je to náhoda, že jsem zatím zkoušel hry, které gamepady nepodporují. Při testování ve Windows všechny funkce gamepadu jsou v pořádku. Některé zkoušené hry např. CMR, Gothic byly jen dema.
Za radu předem díky !!!!!!!!!!!!!!!

Odpovědi na otázku

Doufám, že je to myšleno jako vtip

např. CMR Dirt má nastavení na gamepad stačí si prohlídnout menu v nastavení je to jednoduší než dávat hloupí otázky

Zkus si s gamepadem zahrát nějaký letecký sim...

Gamepad imho neni moc dobra vec.
Neznam moc her, co bych na nem hral.

Fifa, nhl - ano to se da na nem celkem dobre ovladat. Pak klidne nejaky skakacky, arkady, ... a dalsi hry, ktere se na PC temer nevyskytuji.
Na zavodni hry je lepsi ten volant, gamepad jen ve stavu nouze. Na strilecky zcela nevhodne, tam proste ta mys chybi.
Ten gothic by mozna jeste sel hrat.
A nejake letecke simulatory, tam je zase lepsi klasicky joystic, gamepad zase jen ve stavu nouze.

Takze jestli ti nefunguje tak se nic moc nedeje.