» Poradna » Mobily

Včera večer mi zmizela všechna alba s obrázky a fotkami.

Včera večer mi zmizela všechna alba s obrázky a fotkami. Restartovala jsem telefon, ale stále tam nejsou. Vždy se mi načtou alba, ale pak zmizí, a napíše mi to ,, Váš výběr neobsahuje žádné položky". Mám sony xperia GO. 2 roky. Když připojím mobil k počítači, fotky co jsou na kartě se mi normálně ukážou, takže v telefonu musí být, ale v telefonu je neotevřu, ani když vyfotím fotku, se mi neukáže po jejím kliknutí na ni. Mám fotky i hudbu na pamětovce, ale na fotky se kouknout nemůžu, ale písničky normálně hrajou, nevíte někdo co s tím? Jestli tovární nastavení by pomohlo? Moc děkuju za jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

Ahoj, nespadl ti telefon na zem nebo tak. Fotky si zálohuj a určitě tovární nastavení...

Typická provokace,najdi si Kláru zpětně.Toto,co popisuje,by ani Pánbůh nedokázal.Buď zmizí všechno,nebo nic - ne,že ji zůstanou písničky a foto zmizí....

No, telefon mi na zem trochu padá, ale je outdorovej, ... tak prej by to měl vydržet :D :/ ale je pravdou že to tomu trochu nepomáhá. Windowsy nemám, psala jsem android. Tak zazálohuju fotky a zkusim tovární nastavení. děkuju Vám :)))

Vyber paměťovku a skus tovární nastavení mobilu

Hezký večer,jak říká Milan X, ale když "Včera večer mi zmizela všechna alba s obrázky a fotkami" pak bych to nahlásil na PČR. Možná zjistí kdo je "čornul".

asi rodičia vymázli nejaké nechutnosti

Ale v rychlém prohlížení malých ikonek je vidím, žádný nechutnosti tam nejsou, ani je nikdo neukradl, když se mi zobrazujou, ale nejdou rozkliknout a podívat se.

Ale malé ikonky jsou jiné soubory než ty původní... takže to že vidíš malé obrázky neznamená, že tam někde máš i ty velké.

a resetovani do tovarniho nastaveni / reinstalace na CyanogenMod / pomohly ?

v aplikaci galerie , vymázání dat

Jsem na velkém PC a vidím to u některých mých FB přátel. Zmizely jim všechny fotky. Když prokliknu prázné pole, nic se nezobrazí. Nevím co s tím. U mne zatím všechno funguje.