» Poradna » Programy

Vcard vizitka jako příloha e-mailu

Dobrý denJak nastavím, aby automaticky každý odchozí e-mail (z Outlooku) obsahoval přílohu, vcard vizitku? Díky za radu.

Odpovědi na otázku

Moznosti / Posta / Podpisy / Vizitky.Ale neni dobry napad cpat do mailu tenhle balast.

Díky za info. Ale takto dostanu vizitku pouze do těla mailu. Ptal jsem se, jak ji dostat do přílohy.

V kontaktech si vytvoř svou adresu, v Options, Mail, Signatures vytvoř svůj podpis. Vpravo klikni na Bussiness Card a ze seznamu kontaktů vyber vlastní vizitku. V každém novém mailu bude vizitka jak příloha.