» Poradna » Programy

Vb.net jak změtir systémovou barvu

Neporadil by mi někdo jak změnit systémovou barvu ve vb.net ? Zkoušel jsem to přes registry ale stále se nic nedějeCesty v registrech které jsem zkoušel.(Počítač\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\DWMPočítač\HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Colors)

Odpovědi na otázku

A máš jistotu že ta tvoje úprava registrů změní to co potřebuješ? Tj před tím než to budeš patlat do vb.net doporučuji vyzkoušet data změnit ručně přes regedit. A pak nezapomenout na to, že změna v registru se většinou nepropíše ihned, ale až při restartu PC.