» Poradna » Programy

VBA tlačítko zpět

Zdravím lidi, neví někdo jak bych v Excelu kdy mám ve formuláři tlačítka pro zadávání hodnot do tabulky v sešitě (listu1) dal také funkční tlačítko ZPĚT které bude fungovat stejně jako na nástrojové liště ? Zkoušel jsem to pomocí příkazu Application.Undo ale nějak se nedaří .... Díky za nápady. Míra

Odpovědi na otázku

Zkus první vypnout události, ty to mohou přebýtWith Application .EnableEvents = False .Undo .EnableEvents = TrueEnd With