» Poradna » Programy

VBA - zobrazení více listů po zadání hesla

Ahoj, mám napsané makro, které mi po zadání hesla zobrazí skrytý list. Potřebovala bych ale, aby se mi po zadání hesla zobrazilo více listů, které spadají pod dané heslo (člověk s jedním heslem může vidět jeden a více listů).Např:Case "123" Worksheets("list2").Visible = TrueCase "456" Worksheets("list3").Visible = TrueCase "456" Worksheets("list5").Visible = TruePo zadání hesla 456 se mi zobrazí pouze ten první list, nikoliv list3 a list5. Máte nějakou radu?Děkuji

Odpovědi na otázku

Case "123"Worksheets("list2").Visible = TrueCase "456" Worksheets("list3").Visible = TrueWorksheets("list5").Visible = True...

Odpověď na svou otázku si již dostala.Tak jen taková poznámka. Pro větší "bezpečnost" kódu používej CodeName listu místo jeho "jména". Pokud nějaký dobrák změní jméno listu kód havaruje.