» Poradna » Ostatní

Vážení prosím o pomoc.

Mobil LG KM900 Arena, dobrou cenu jsem našel na internetu a koupil na dobírku. Nedostal jsem však návod k obsluze, firmu nelze kontaktovat žádným způsobem, osobně nejsem schopen - jsem plně invalidní. Návod marně hledám na internetu a nic. Poradíte prosím, nebo návod k obsluze, v češtině, dobře zaplatím. Dík.

Odpovědi na otázku

Zkus se podivat sem: http://www.t-mobile.co.uk/help-and-advice/phone-sup... ...
(online manualy)

No, to je také úžasné! Pro stažení pouhého manuálu je nutné zasvinit systém kdejakým jihokorejským svinstvem!

Pravidla pokládání dotazů do poradny
Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány.

A vám by měli dát konečně BAN! Běžte si moderovat to vaše hypersuperfórum!