Vaše zkušenosti s firmou levnapc.cz

Máte někdo zkušenosti s nákupem u téhle firmy? Chystám se koupit nějaký starší notebook a na jejich stránkách www.levnapc.cz jsem našel zajímavou nabídku. Dávají 6 měsíců záruku na repasované zboží a hlavně fakturu a jsou plátci DPH což je pro mě důležité. Pokud někdo s něma máte zkušenosti tak napište, nechtěl bych naletět.
Díky

Odpovědi na otázku

JJ. Kupoval jsem tam PC cca 5x a 2x jsem musel reklamovat. Nicmene jim to na reklamaci poslete a oni to vyridi (v obou pripadech vymena kus za kus). Reklamace i ze zaslanim na cca 36 dnu (pokazde).