» Poradna » Ostatní

"Váš prohlížeč byl zablokován"...pokuta za kliknutí na odkaz (2000kč)

Dobrý den, mám velký problém s Policii české republiky. Prý mám zaplatit 2000kč pokutu za to, že jsem kliknul na odkaz seriálu, který někdo sdílel... Ještě mi nebylo 18 a stalo se mi to poprvé, prosím vás, poradíte mi co mám dělat ? :// zamkli mi počítač.

Odpovědi na otázku

Je to vir. A už se to tu řešilo (a nejen tady) už snad tisíckrát.

Takže je to fake a žádnou pokutu nebudu muset platit ??

Čemu nerozumíš na větách "Je to vir. A už se to tu řešilo (a nejen tady) už snad tisíckrát."?

V klidu, nic platit není třeba, je to známý policejní virus, jsou ho co vím dva druhy, jeden co jen straší v prohlížeči a dá se odstřelit přes taskmanagera, druhej je horší, zablokuje přístup k PC. Odvirovat, nebo obnovit OS ze zálohy/přeinstalovat.

Pokud nemáš v pc nějaké důležité věci tak bych místo odvirování to radši celé naformátoval, je to jistější než odvirování.

Nauč se hledat na Poradně!http://www.zive.cz/poradna/webova-policie-cr...

Kliknout na odkaz není trestné. Stahovat si video v ČR (v současné době) není trestné.Nic neplať, je to nepodstatněné.Teď jen musíš ten virus odstranit ze tvého PC.