» Poradna » Windows (a jiné OS)

Váš operační systém už není podporován. :)

Přeinstaloval sem si počítač s Win7 a stáhnul updaty a ...vyskočila na mě hláška:Váš operační systém už není podporován. :)nevíte náhodou která konkrétní aktualizace KBxxxxxx způsobuje tuhle otravnou zprávu ? //Smazáno OT plné příspěvků porušující pravidla poradny.//

Odpovědi na otázku

Najdi utilitu BypassESU (nyní je, tuším, ve verzi 4) a s její pomocí hlášku potlačíš.

Na potlačení hlášky nepotřebuje hledat nějakou utilitu, ani hledat KB. Nebo už z obrazovky zmizela nabídka 'Nepřipomínat znovu'?

Nezmizela. Objevuje se znovu a znovu.

A klikáš skutečně na to pomerně nenápadné tlačítko VLEVO v okně? Když se ti to hlášení pořád objevuje, tak mi připadá, že klikáš na to velké tlačítko vpravo, což je jenom jednorázové zavření hlášky.

Neobjevuje. Pokud správně odklikneš, že to bereš na vědomí a nechceš dále připomínat, tak už se to neobjeví.

Jednak jsem si to myslel také a druhak BypassESU umožňuje aktualizovat...

Je to možné, ale já nerad dělám takové zásahy do systému, tak to nechám tak

může za to KB4534310

za to že je Windows 7 už nepodporovaný ?

Za to může mrkvosoft. To KB jen za tu hlášku

Takze hlaska hovori ze Microsoft uz nieje podporovany ?

https://www.cnews.cz/aktualizace-kb4489894-kb4... Aktualizace pro upozornění na konec podpory Windows 7Za pozornost stojí ještě aktualizace KB4493132. Je určená pro Windows 7 a právě ona by měla být zodpovědná za zobrazení oznámení, jež se bude týkat blížícího se ukončení podpory Sedmiček. Pokud tedy o notifikaci nestojíte, této aktualizaci se můžete bezpečně vyhnout.

Ale houby. Odkazuješ na ROK staré články. Takže informace k prdu.

A v čem je problém? Vždyť je to pravda.