» Poradna » Web a internet

Váš názor YT kanál

Dobrý den,co bych měl zlepšit z pohledu diváka, aby se o mém kanále dozvědělo více lidí a aby šla kvalita videí nahoru?***spam***

Odpovědi na otázku

To je úplně jednoduché: dělej unikátní věci, které zajímají lidi unikátním způsobem. Tedy buď jedinečný a nikoho nekopíruj. K tomu trochu poctivého řemesla: scénář, kamera, střih a nakonec přidej i originální a neotřelý marketing a propagaci. Tedy směs originality, kreativity a kvality. Když budeš nejlepší, publikum si tě najde.