» Poradna » Ostatní

Váš názor na Miss?

Tak nevím ale řekl bych,že ani porota,která vybírala miss nijak zvláště nevyvrátila můj vkus a náhled na ženy.Spíš si myslím,že v tom asi něco plave.Že by kapr?Páni porotci,co třeba dívka číslo 2 nebo 11,ale i jiné.Jaký na to máte názor vy?

Odpovědi na otázku

je mi to absolutně jedno...

Celý podnik Miss, je hned po SuperStar to nejstupidnější, co massmedia vyprodukovala ....

těch nejstupidnějších pořadů na blbNova, a superblb Prima, když vynechám reklamy, je něurekom.

Já jmenoval Ty nekritičtější samozřejmě .... takovy Babicovy dobroty .... to je jak když pejsek s kočičkou vařili dort ... a tenhle národ na to čumí

no Justine, zase si smočím.
Bába si Babicu nahrává, já jí z toho vždycky musím pár věcí vytáhnout, a vypálit, na "pak". A z těch volovin , se nechá někdy pár věcí naučit, nebo přiučit.
To daleko horší jsou Superstar, Comeback, VKV, Hádej kdo jsem, Jste co co jíte, a v poslední době na blbNova, ta kravina Dům snů, nebo jak tomu nadávají a samosebou Polepšovna mazlíčků - to jenom jeden čumí, co blbů, musí mít psa, protože je to "in", a pak neví co s ním.

5 let jsem na to čučel,po zkonstatování,že VŠECHNY jsou + - 180/90/60/90 + long hair jsem to před 15 lety vzdal.

No, na toto téma znám jiné, daleko kvalitnější pořady, například i ti "Kluci v akci" i když přiznávám že podle názvu bych to šacoval na pořad úplně jiného ražení, je daleko poučnější .... O J.Oliverovi myslím netřeba hovořit, to je úplný mazec Ale jinak všechny ty moc zábavné pořady co jsi jmenoval pochopitelně souhlas .... kdyby Nova (například) měla vysílat jen to co má nějakou skutečnou hodnotu, tak to můžou zavřít

"...no Justine, zase si smočím..." To je velmi lascivní.

Vaření dejme tomu, "Jste to, co jíte!" může a nejspíše také některým lidem pomáhá - zde přinejmenším odrazuje od různých hladovek, atd. "Ano, šéfe!" je pohled do zákulisí, kam se normální návštěvník ani nepodívá a někdy by to raději ani neviděl.
Ale různé přehlídky pohublých chodících ramínek na šaty, které nejen inteligencí, ale i přirozenou krásou předežene leckterý Papoušek vlnkovaný a to vše z koncesionářských poplatků je jasným argumentem na zrušení těchto poplatků!

No když už o tom hovoříme, tak ten šupák, z pořadu Ano Šéfe, se chová jako dobytek a připadá si strašně In a přitom jeho pražská hospoda, rozhodně taky není žádný zázrak ... asi bych si nejdříve zametl před vlastním prahem

Já si iluze nedělám, však kuchtíci mají silnější slovník jak dlaždiči, ale už ten pohled tam, kam se člověk nepodívá stojí za to.

Tak někdy ano, to máš pravdu .... ale tak, víš jak, nikdy nevíš po čem ztloustneš

Já myslel, že budou nějaký diskrétní fotečky .....

Coze? Oni to jeste nezrusili?

Od té doby co se tam může prošukat Kobzanová, jsem to přestal sledovat. Kobzance bych nekoupil ani panáka u baru a ona to dotáhne na miss.
Je to asi tak objektivní jak nomelova cena za mír.
Moje kamarádka se dostala předloni na Miss a už před volnou disciplínou věděli, jaké bude finální pořadí!

Politika, známosti a komerce jako všude.

Tak to si jí někdy poslechni na F1, to je teprve síla

Já Kobzanku miluju, ta je tak sexy...
A ten její hlas, to se úplně rozpouštím...

koukal jsem na to, ale odešel před finálem, poté, co nevybrali ani jednu z těch, které se líbily nám + zjevně i obecenstvu. Ty hadry, co měly na sobě, byly naprosto děsné, promenáda v plavkách na nic - jednodílné plavky v tělové barvě, skoro jak za "sociku".

Jak jsem později slyšel, tak otázky poroty naprosto stupidní a nedali jim vůbec šanci nějak moc mluvit ...

Prostě komerce a navíc se to ani nesnaží maskovat fakt, že nějaká hrstka "vyvolených" si na základě vlastních pravidel vybere holku z přihlášených a tu vyhlásí jako miss ČR - tj. jako naši reprezentantku.

Sorry, to už radši Česká Miss, to mi přijde mnohem férovější, i když na tenhle typ pořdaů moc nekoukám. Jak říkal kámoš, kdyby zavedli promenádu bez plavek, tak by se podíval rád

štátom z našich daní platené štetky sú mi úplne ukradnuté,tie prachy,čo sa vrážajú do toho výkvetu slepačej akadémie by sa dali použiť aj rozumnejšie....

Abych použil slova Ela Bundy "Pane bože.oslepl jsem!"

Já jsem byla hodně překvapená, výsledkem, protože ve finále byly - podle mého názoru - 4 docela pěkné dívky.

Ovšem jiné, než ze kterých se vybíralo na závěr.

Zdá se, že pokud vybírá "odborná" porota, jsou výsledky nepochopitelné.

Je ovšem zajímavé, že pokud se o Miss hlasovalo s pomocí SMS, považovala jsem za nejhezčí tu, která dostala nejvíc hlasů a stala se Miss.

Jak se stane někdo "odborníkem" na ženskou krásu nechápu.

Jestli ono to nebude tím, že v této soutěži nejde pouze o napudrovaný nos, ale o tu slečnu tak jaxi celkově, to znamená že to ani v hlavě nemůže mít úplně vylízané

nebudte naivní,že tam ide o niečo v hlave,ide tam o niečo niekde,ale nieje to obvykle v hlave ,ale úplne inde,aj ked niekedy to niečo aj v hlave predsa len je...

Tak mi je to víceméně jasné, já jen prezentoval to co se obecně tvrdí

...a já si na konec zase dovolím rejpnout - není vám všem "odborníkům", kteří na to čuměli, líto vypínače na TV?

Já na to nečumím, ale prostě když se tato akce blíží, nejde se s ní nesetkat, prostě otevřeš konzervu s paštikou a už na tebe čičí reklama na MISS.

To nejde, protože se pak nedozvíš výsledek...

Navíc jsem měla ve finále známou z Plzně z právnické fakulty.

No tak ona skutečnost, že je někdo studentem, či absolventem nějaké fakulty, kór Plzeňské, ještě neznamená že v té hlavě něco má

Budu společensky netolerantní, ale je to zboží které po tom co se opotřebuje se vyhodí. Kdyby to byla "umělkyně" je možné jí recyklovat, viz zombie Helena, ale u mobelek to je pak jen odpad, ktery zbytečně zatěžuje.
I nějaká číňanka, ukrajika, bulharka, češka, prostě bez rozdílu barvy a jazyka, která tu legálně dělá třeba u pásu a je třeba i ošklivá 100%ně pro společnost užitečnější.

seneco, seneco - tebe je pro tohle fórum škoda

Čoveče, mluvíš mi z duše.

Tezko rict. Nemam TV.