» Poradna » Web a internet

Váš názor na codeacademy.com

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na vaše názory ohledně www.codeacademy.com - online platformy pro výuku kódování (html, css) a programovacích jazyků co se webdesignu týče (javascript, php, jQuery, ...). Zajímalo by mě zdali bych po absolvování všech těchto FREE kurzů a s pořádnou dávkou motivace a nadšení mohl získat takové znalosti abych si mohl přivydělávat mimo VŠ v nějaké firmě zabývající se webdesignem. Prošel jsem celým HTML a CSS kurzem a hodlám zvládnout všechny - ale stačí to nebo je třeba nějaké odbornější vzdělání k získání zaměstnání jako je např. front-end developer nebo něco podobného?Pokud s codeacademy.com nemáte zkušenosti, prosím nereagujte na tento dotaz. Zajímají mě názory těch lidí co to vyzkoušeli nebo mají s profesionálním webdesignem nějaké zkušenosti a vyznají se v tom. Děkuji

Odpovědi na otázku

A já to poruším ... a odpovím i bez hluboké znalosti CODEACADEMY ... Jestli si myslíte, že umíte udělat dobrou šablonu, případně web. prezentaci, tak nic neřešte a pošlete nějaké svoje práce jako odpověď na nějaký inzerát...Musíte to zkusit, stejně se člověk naučí nejvíc podle zaměstnavatele (zadavatele) ... Hlavně do toho a hodně štěstí...Pozn. weby jsem se živil jenom chvíli a to spíše programováním, moc mě to nebavilo ...

Pozn. 2 "odborné" vzdělání netřeba, stačí něco umět ...

Bez znalosti codeacademy (jako typek nademnou) muzu rict to, ze pokud sse vasim pratel web libi, bude se libit i lidem na diskuznich forech a bude zabezpeceny (tzn hlavne proti shh, xss, sqlinject a fileupload) tak delate kvalitni a dobre weby a muzete si tim i privydelat.