Váš názor na cenu

Známý prodavá následující komponenty za cca 2500,- . Moc se neorietuji v cenách, mohl by mě prosím někdo říct jestli je tato cena nízká, vysoká nebo odpovídající?Vše je zhruba rok a půl staré .z. deska  - ECS s chipsetem VIA KT600a  (intg zvuková karta nefunguje)procesor -  AMD 2100+ ( rok přetaktován)pamět -  2x 256 DDR (333Mhz)------------------------------------------------------ ----Mám graf kartu GF 5900XT .. budou tyto 3 věci (deska,pamet,,procesor) stačit na hraní her jako D3, HL2 ,GTA:SA ? ------------------------------------------------------ ----Díky za odpověd!!Pavel

Odpovědi na otázku

Taku dobru kartu by som do takych carajchov nestrkal. Ta cena je zhruba odpovedajuca, ale skor premrstena. Za tu dosku by som nedal ani 500sk.

5900XT mam taky, D3, HL2, GT:SA naprosto bez problemu 1024x768 na nejvyzsi detaily. Na nove hry (treba FEAR) uz se ale tahle karta moc nechyta.  Nepises co je to za pameti (jaky vyrobce) ale cena je primerena s tim ze deska je des a hruza a ma cenu tak max. 500,-.