Válka zdrojů

Zdravím, rozhoduji se mezi těmihle zdroji:
www.alfacomp.cz ...
Máte někdo s těmito zdroji zkušenost ? Který mi doporučujete ?

Odpovědi na otázku

Pokud ti stačí wattáž tak ber Enermax. Corsair taky není špatnej (je to vlastně přeznačenej Seasonic), ale spíš by to chtělo z řady HX.

Jednoznačne Corsair - konkrétne tento mám doma. Beží vyše roka, podľa údajov so SMART mám momentálne na PC nabehané takmer 400 hodín. Absolútne tichý, nejaké testy:

www.silentpcreview.com ...

Tieto Enermaxy sú pomerne kvalitné, ale dosť odchádzajú. Ťažko povedať, či ide poslednú dobu o zlé série, ale je to proste tak. Vyzerá to, akoby ich recenzie dobre vychválili, a teraz keď sa dobre predávajú, tak výrobca šetrí na súčiastkach a spracovaní. Tuším im jeden strelil aj počas recenzie na anandtech.com. Pokiaľ by si trval na Eneroch, tak radšej miesto MODU vziať verziu PRO, tá je na tom s chybovosťou o niečo lepšie. Z týchto dvoch jednoznačne VX450