» Poradna » Počítačové sítě

Validace HTML

Ahoj mam problemy s validaci HTML stranek...

Napr.
citace:
Line 11, Column 2: document type does not allow element "P" here; missing one of "APPLET", "OBJECT", "MAP", "IFRAME", "BUTTON" start-tag.

Fotbal

Chybu mi to pise u toho tretiho znamenka, u te zvlastni zavorky uzavrene zprava...Vysvetli mi nekdo proc? Anglicky si to umim prelozit, ale stejne nerozumim proc to tam musi byt. A tady tu chybu mam na svych strankach skoro furt a nevim si s tim rady...diky

Odpovědi na otázku

Omlouvam se, zive.cz mi z toho udelalo odkaz....

Ahoj mam problemy s validaci HTML stranek...

Napr.
citace:
Line 11, Column 2: document type does not allow element "P" here; missing one of "APPLET", "OBJECT", "MAP", "IFRAME", "BUTTON" start-tag.

Fotbal

Chybu mi to pise u toho tretiho znamenka, u te zvlastni zavorky uzavrene zprava...Vysvetli mi nekdo proc? Anglicky si to umim prelozit, ale stejne nerozumim proc to tam musi byt. A tady tu chybu mam na svych strankach skoro furt a nevim si s tim rady...diky
Mezernik za a pred rovna se na strankach samozrejme nemam, jen tady sem to udelal aby se mi z toho nedelal odkaz

Kurnik
Omlouvam se, zive.cz mi z toho udelalo odkaz....

Ahoj mam problemy s validaci HTML stranek...

Napr.
citace:
Line 11, Column 2: document type does not allow element "P" here; missing one of "APPLET", "OBJECT", "MAP", "IFRAME", "BUTTON" start-tag.

Fotbal

Chybu mi to pise u toho tretiho znamenka, u te zvlastni zavorky uzavrene zprava...Vysvetli mi nekdo proc? Anglicky si to umim prelozit, ale stejne nerozumim proc to tam musi byt. A tady tu chybu mam na svych strankach skoro furt a nevim si s tim rady...diky
href sem smazal aby se mi tu nedelal odkaz

[code]Fotbal [/code]

Fo tb al

Fotbal

radsi dej odkaz na stranku na ktere to mas, at je to i s kontextem. Chyba muze byt klidne i o par radku jinde...