Vadný hdd

Dobrý den dostal se mi do ruky externí hdd Hitachi.Mám s ním problém.Když ho dám do rámečku tak se ozve zvuk připojeného hardwaru ale nenajdete jako externí disk.Prostě ho windows 10 nevidí.Stáhl jsem HDtune ten ho sice vidí ale bez prideleneho písmena disku.Vidí i kolik je zaplněno ale dál s ním také odmítá pracovat.Půjde ještě nějak rozchodit nebo je po něm.Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zkus ho na jiném PC.Nebo nabootuj linux z flešky, připoj disk a uvidíš hned...

Pravým tlačítkem na Tento počítač,vybrat Spravovat/Správa disků.Zde na disk pravým tlačítkem a přiřadit písmeno.