Vadný displej

Vlastním notebook notebook Acer Travelmate 650. Koupil jsem jej jako rok starý, bohužel již bez dokladů (moje hloupost). Po dvou měsících mi přestal jít displej. Původní majitel pochopitelně s tím nechce nic mít a autorizovaný servis chce cca18 tis. Chtěl bych se zeptat co s ním teď, mám namysli jak ho prodat a kde, případně jestli sehnat jiný displej..? Předem děkuji za každou radu

Odpovědi na otázku

No myslim si, ze jste v dost svizelne a nezavidenihodne situaci.Podle te castky, kterou chce servis usuzuju, ze chteji vymenit kompletne cely displej takze neni problem v nejake elektronice, kabelazi atd.Myslim si, ze notebook s vadnym displejem neprodate, jedine nekomu na nahradni dily, ale moc bych si od toho nesliboval.Displej byva zpravidla na notebooku to nejdrazsi!