Vadný display LCD?

Ahoj, podle připojeného obrázku, jedná se podle vás o vadný display zralý na výměnu? Díkyhttps://imgur.com/a/9nZXAZH

Odpovědi na otázku

Tohle vypadá spíše jako artefakt vadné paměti grafické karty. Ale s jistotou to nikdo na dálku neřekne.

taky si říkám. Vadné displeje mají chyby spíše v podobě linek

spis to vypada na nakej chip, kterej se propalil pekně az do displeje ... to sem jeste nevidel teda

Ono podle všech tvých komentářů tady v poradně je znát, že jsi toho ještě moc neviděl. Protože co tvůj příspěvek, to pitomost maximální...