Vadné sektory

Zdravím : ) . Mám otázku: Je toto opravdový konec Disku ? Je 10 let starý a poslední dobou se nehorázně zpomalil,Windows se načítá 1.5Minuty a HD Tune našel 10 vadných sektorů . Mám to hned vyhodit nebo je ještě šance na záchranu ? Díky!

Odpovědi na otázku

Pokud se začaly objevovat vadné sektory, tak co nejdřív zazálohovat data a disk vyměnit, jakmile to finance dovolí.

Pokud to ještě jde, zálohovat a vyhodit. Lepší už to nebude, naopak.

To jsem si také myslel , :( Zbytek PC je však ještě relativně použitelný (Core i5 2500) Tak asi koupím nějaké 250GB Ssd

Měnit PC jen kvůli mrtvému HDD je opravdu zbytečné. Výměna za SSD je nejlepší řešení. PC bude rychlé jako nikdy a pokud chcípne něco kritického (u 1155 to je deska), tak SSD použiješ v novém PC.

A ve smartu jsou ty sektory označené jak?