Vadná Graf.Karta-Možná vadný Bios

Graf Karta:MSI RX9600 T128 (FireGL T2, 128MB/ 128bit, AGP8x, TV),při instalaci Oper.Systemu WinXPSP2,se vubec neukáže ve správci zařízení.Po instalaci Driveru na ATI Radeon Mobiliti a následném restartu,obrazovka monitoru,uplně zčerná,po následném vypnutí Pc a jeho zapnutí počítač normálně naběhne a mužu nastavovat rozlišení,dají se přehrát film,nebo hrát Hra,když PCnormálně vypnu,pak normálně zapnu všeje v pořádku,kdyby jsem systém restartoval,tak mě obrazovka zčerná a musim PC vypnout,nasledně znovu zapnout.Budu rád za každou radu,Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nainstaloval jsi nekompatibilní verzi ovladače VGA! Odinstaluj stávající ovladač VGA. Restartuj OS a ponech autodetekci VGA. Pokud ani potom nebude vše v pořádku, stáhni si koerktní verzi ovladače od výrobce: http://ati.amd.com/support/driver.html ale tentokrát korektní ovladač VGA (ne Mobility!)

Tato Graf.Karta je Mobility Radeon 9600 (FireGL T2-128), 325MHz,proto jsem si stahl ovladače,určené k této kartě,ale nemohu sehnat Bios k této kartě,možná by to pomohlo.

Jaka ze to byla ta otazka?

Nainstaloval jsem nový OS,při instalaci ovladaču na Graf Kartu a následném restartu,mě kartanechtěla naběhnout,po vypnutí PC a následném zapnutí Karta normálně běží,Film,nebo Hra,další restart PC způsobuje to samé.

Jestli Ti to dělá pouze při restartu a při normálním najetí jestli je vše v pohodě, tak to nerestartuj, ale vždy vypni a zapni. Učinek to bude mít stejny.