» Poradna » Notebooky

Vadná grafika?

Zdravím,Je grafika napůl oddělaná nebo může být příčina někde jinde? Při nenáročné práci funguje normálně.Až při větším zatížení"někdy"spadne do tohoto"modu"Viz odkaz na videohttp://www.uschovna.cz/zasilka/JMTGEJACRXAAWT86-...

Odpovědi na otázku

To je nějaký noťas, že? Grafika se přehřívá a sype obraz. Pravděpodobně už bude i nějak nakopnutá.

doplněno:Notebook HP Probook 6460b,grafika integrovaná Intel HD 3000

teplota ok.

Jestli se problém projevuje jen při větším zatížení, tak to skoro určitě může být problém s grafikou nebo deskou => odnes notebook do servisu a tam ti to řeknou přesně.

(HP 6460b and HP 6560b only): AMD Radeon HD 6470M with 512MB dedicated DDR3 video memory takze je to jasne mas oddelanu grafarnu preto pokud jede notas na integrovanu 3000 tak je OK a ako nahle sa prepne na radeon tak to jede do kopru

Ne tam je jen ta integrovaná,sorry jsem nenapsal že tam je i7 CPU - 2820QM.Pochybuju že by k sobě Intel cpal AMD grafiku.