Vadna graficka karta?

Zdravim vsechny kolemjdouci...Posledni dobou mi zacina asi blbnout grafika. Pomerne casto mi problikne obraz, obrazovka zcerna, potom se vrati do normalu a napise to:Ovladač zobrazení AMD driver přestal pracovat a byl úspěšně obnoven.Obcas se take stane, ze se to kompletne zasekne a uz jde jen tvrdy reset...a takhle porad dokola. Kdyz se clovek diva na video, tak to prijde vzdy po par minutach. Nainstaloval jsem si programek na otestovani karty. Jemenuje se: Video memory stress test.Mam prepinatelnou grafiku (Intel HD Graphics a ATI Mobility Radeon HD 6550), zlobi zrejme jen ta ATI.Program na testovani na Intel HD Graphics nenasel nic, vse ok. Na ATI vsak nejakych 24 000 pruseru. Takze jake jsou ted moznosti? Myslite, ze je karta K.O.? Faktem je, ze v momentu, kdy z karty Intel prepinam na ATI, tak se mi vetsinou vse komplet zasekne. Okna se zacnou trhat po obrazovce a nakonec musim resetovat.

Odpovědi na otázku

Zkus přeinstalovat ovladač a jestli ani to nepomůže myslím že nemáš na výběr: zakázat zapínání AMD grafiky a jet pouze na intel. Protože oprava by byla zjevně dost finančně náročná. Na videa to postačí, ovšem nic ppřádného si už asi bohužel nezahraješ.

Ovladace jsem zkousel hned a nepomohlo to...

Kazdopadne, kdyby nekdo vedet, jak tu mrchu zakazat, tak sem s tou informaci. V Biosu nic neni, kdyz ji zakazu ve win, tak pri dalsim spusteni se opet sama zapne a kdyz ji odinstaluju, tak se pri restartu sama doinstaluje. Mrcha nechce vypnout...