» Poradna » Web a internet

Vadí více domén internetovým vyhledávačům?

Mám eshop na určité doméně a mám zaregistrovanou ještě jednu doménu, pokud se na ní nastaví nějaké přesměrování na doménu eshopu, bude to něčemu vadit - třeba vyhledávačům? ... jak mi řekl kamarád, sám tomu nerozumím proto se ptám. Je třeba případně ještě pro tu druhou doménu nějak řešit SEO, díky předem za rady ... Příklad: eshop běží na adrese www.nazevfirmy.cz/eshop a druhá doména je www.barevnatricka.cz

Odpovědi na otázku

Klikni si na http://czccz.cz a pak se zamysli, jak moc tohle něčemu může vadit?